Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých bomb do koupele ROMANCE

Akční a ve slevě výrobek Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých bomb do koupele ROMANCE od známého předního výrobce Nanolab jde získat právě extra výhodně! Na našich stránkách za 289 Kč. EAN: 8594201617287
Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých bomb
Více informací »
Značka: Nanolab
289
Popis produktu

Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých koulí do koupele ROMANCE
Příjemnou relaxační atmosféru vám pomohou navodit šumivé koule do vany vyrobené z poctivých surovin s pár kapkami esenciálního olejíčku s levandulovou vůní.
Základ všech šumivých bomb tvoří jedlá soda. Spolu s kyselinou citronovou zajišťuje šumivý efekt. Jedlá soda rozpuštěná ve vodě má však i řadu zdravotních přínosů. Dokonale zbaví tělo mastnoty, potu, odumřelých částí pokožky a všech tělesných pachů.
Šumivé bomby zatočí nejen s vráskami, ale i s celulitidou. Z vlasů dokonale odstraní veškeré laky a tužidla. Pleť zbaví černých teček a vyčistí ucpané póry. Blahodárné účinky jsou zaznamenány i při léčbě kožních plísní, zejména pak plísně nehtů. Pravidelným koupáním zmírníte bolesti kloubů a revmatismu. Ženám pomůže zbavit se vaginální mykózy.
Sada OD BABIČKY navíc obsahuje mořskou sůl, která má blahodárné zklidňující účinky na tělo i mysl. Mořská sůl pomáhá přirozeně čistit pokožku bez vysušení a nezpůsobuje její podráždění
Sada obsahuje vše pro domácí výrobu. Všechny suroviny jsou velmi kvalitní a námi vyzkoušené na vlastní kůži.
Sada obsahuje suroviny:

1 ks formička ve tvaru srdce
250 g jedlé sody
130 g kyseliny citrónové
130 g kukuřičného škrobu
130 g mořské soli LeFleur
20 ml kokosového oleje
1 ks ampulka potravinářské barvy fialová (neobsahuje konzervanty a geneticky modifikované suroviny)
LeFleur esenciální olej s vůní levandule

Skladování: skladujte v suchu v původním obalu. Uchovávajte mimo dosahu dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Není kosmetický přípravek, ale sada surovin které se dají použít k různým technickým účelům v domácnosti např. k výrobě domácího čističe nebo přípravku na vyčištění odpadu viz. návod k přípravě.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Český výrobek ano
Hmotnost 1000.000g