Cryopush duální systém kompresní terapie

Tento kvalitní kousek Cryopush duální systém kompresní terapie od značky s dobrým jménem CRYOPUSH jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě výhodně. Cena již od 19 499 Kč.
Cryopush duální systém kompresní
Značka: CRYOPUSH
19 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Detailní popis produktu

Známá a potvrzená informace je, že komprese snižuje otoky, přetížení, zranění či bolest po operaci a chlad působí protizánětlivě díky snížení krevního oběhu a polehčení zánětlivých procesů. Cryopush duální systém kompresní terapie má výhodu v použití dvou manžet současně, tedy k okamžitému ochlazení obou končetin.

Výhody použití:

Narozdíl od klasických tlakových obvazů a vaků na led manžety na Cryopush uzavírají postiženou část a dochází tak k zaručené kompresi. Pevnost komprese lze nastavit individuálně. K ochlazení dochází též rovnoměrně a díky regulaci teploty dochází k optimálnímu ochlazení.

Manžeta je vybavena kuličkovou pumpou, jejímž slačením dochází k úpravě komprese, tak aby chlad pronikl hlouběji a došlo k urchlení procesu hojení. Volbou může být také automatická komprese pomocí vzduchového čerpadla Cryopush.

Pulzace při průběhu značí, že tekutiny jsou efektivně přepravovány z těla, stejně jako při lymfatickém procesu.

Nejedná se o statickou, ale dynamickou kompresi.

Pro cílenou léčbu si můžete vybrat z devíti volitelných programů a tří stupňů tlaku (nízký, střední a vysoký).

Cyropush duální komprese je vhodný pro optimální léčbu dolních končetin. Díky rozměrům se snadno přenáší a jedná se tak o produkt použitený jak v pohodlí domova, v šatně po zápase nebo na rehabilitaci.

Cryopush je díky svému jednoduchému designu, snadnému ovládání tichým společníkem při regeneraci.

Součástí balení je přenosný, skládací kyblík na led.

Váha:

770 g

Velikost:

372 x 292 x 280 mm

Objem:

12 litru

Hlučnost:

< 55 dB

Napájení:

10 – 240 V