Premier Sock Tape Pro ES tejp na štulpny Barva: černá

SGR Tape je špičkový tejp pro zajištění chráničů pod holení. Upevňuje se přes ponožku. Díky speciální struktuře materiálu... více informací »
Premier Sock Tape Pro ES tejp na štulpny Barva:
SGR Tape je špičkový tejp pro zajištění chráničů pod holení. Upevňuje se přes ponožku. Díky speciální struktuře materiálu...

SGR Tape je špičkový tejp pro zajištění chráničů pod holení. Upevňuje se přes ponožku.

Díky speciální struktuře materiálu se v teple roztáhne, je pohodlnější a ještě lépe přiléhá na holeně. Premiere Sock Tape mají výhradně na tento materiál a jeho funkčnost celosvětovou licenci.

Používejte stejnou kvalitu jako to špičkoví hráči Premiere League!

Rozměr:
19mmx33m


Tento akční kousek jde sehnat pohodlně u nás ve známé sekci zimní sporty! Pořiďte si parádní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Premier Sock Tape. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Premier Sock Tape poskytuje top sortiment . Podívejte se sami.

Designový kus Premier Sock Tape Pro ES tejp na štulpny Barva: černá od výrobce s dobrým jménem Premier Sock Tape je k získání právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Aktuálně za 79 Kč.