Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Cryopush systém pro pulzní chladivou terapii

Cryopush systém je revoluční technologie pro pulzní chladivou terapii, která pomáhá redukovat bolest a záněty. S vysokou účinností a snadnou ovladatelností je ideální pro profesionální i domácí použití. Objednejte si Cryopush a užijte si rychlou úlevu od bolesti a zlepšení pohyblivosti svých svalů a kloubů.
EAN: 8594197641082
Cryopush systém pro pulzní
Ověřit dostupnost
Značka: CRYOPUSH
10 990

Známá a potvrzená informace je, že komprese snižuje otoky, přetížení, zranění či bolest po operaci a chlad působí protizánětlivě díky snížení krevního oběhu a polehčení zánětlivých procesů.

Cryopush se skládá z tzv. chladiče a manžety. Obě dvě části jsou propojené hadicí.

Studená voda v chladiči je čerpána přes manžetu a dochází tak k ochlazení jednotlivých částí těla. Manžeta zároveň působí kompresně. V případě potřeby je možné do chladiče přidat kostky ledu, nebo chladící baterie.

Výhody použití:

Narozdíl od klasických tlakových obvazů a vaků na led manžety na Cryopush uzavírají postiženou část a dochází tak k zaručené kompresi. Pevnost komprese lze nastavit individuálně. K ochlazení dochází též rovnoměrně a díky regulaci teploty dochází k optimálnímu ochlazení.

Pulzace při průběhu značí, že tekutiny jsou efektivně přepravovány z těla, stejně jako při lymfatickém procesu.

Nejedná se o statickou, ale dynamickou kompresi.

Pro cílenou léčbu si můžete vybrat z devíti volitelných programů a tří stupňů tlaku (nízký, střední a vysoký).

Cyropush je vhodný pro optimální léčbu nohou, kyčlí, páteře, nebo ramene. Díky rozměrům se snadno přenáší a jedná se tak o produkt použitený jak v pohodlí domova, v šatně po zápase nebo na rehabilitaci.

Návod k použití:

  • Naplňte objem chladiče studenou vodou, popř. kostkami ledu
  • Připojte manžetu k tělu
  • Propojte manžetu a chladič hadicí
  • Zapojte napájecí zdroj chladiče do elektické zásuvky
  • Zvolte požadovaný program a začněte léčbu

Důležitá upozornění:

Nepoužívejte pokud trpíte hypertenzí, oběhovými poruchami, diabetesem, cévním onemocněním, těhotenstvím. Vždy nejprve konzultujte s lékařem. Nepoužívejte na místa s otevřeným poraněním. Nepoužívejte pokud jste náchylní na chlad.

Parametry produktu:

Tlak: 60mmHg – 120mmHg

Teplota: 0°C – 25°C

Objem vody: 3,6l

Ukázka: