Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Testni to… Parfém do praní Love 10 ml

Testujte nový parfém do praní Love o objemu 10 ml a nechte se unést jeho svůdnou vůní. Tento produkt patří do kategorie nezařazené a stojí za vyzkoušení.
Testni to... Parfém do praní
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
59
Popis produktu

TESTER Parfém do praní Love 10 ml: nejvoňavější náhrada aviváže pro dlouhotrvající vůni a jemnost prádla
Parfém do praní Love je jedinečný produkt, který promění vaše běžné praní prádla v zážitek plný smyslných tónů a emocí. Tento parfém do praní je inspirován přitažlivostí a vzrušením, které vyvolávají afrodiziaka – látky, které zvyšují sexuální touhu a přitažlivost.Hlavními složkami této smyslné vůně jsou višeň a vanilka. Višeň je známá svou sladkostí a svěžestí, která připomíná jarní květy a zároveň evokuje vzpomínky na romantické pikniky pod třešňovými stromy. Vanilka je pak symbolem tepla, pohody a něhy, které vytvářejí dokonalou atmosféru pro intimní chvíle.
Parfém do praní je snadno použitelný – stačí jej přidat do pracího cyklu místo aviváže a nechat jej udělat svou magii. Díky nízké dávce stačí jedno balení na velké množství praní, což z něj činí ekonomickou volbu pro vaši domácnost.
Doporučené dávkování: použijte 5 ml koncentrátu na 4 kg prádla do nádobky na aviváž. Pro lepší představu 5 ml odpovídá množství plného víčka.
Objem: 10 mlPraní: 2 cyklyDostupné balení: 150 ml | 300 ml

Objem 10 ml
Použití na praní
Vůně love
Hmotnost 10.000g