TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: silná zátěž, zelená

Posilovací guma Thera-Band béžová - velmi slabá. Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha léty užívání vhodný pro... více informací »
TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: silná
Značka: TheraBand
190 Kč
Ověřit dostupnost
Posilovací guma Thera-Band béžová - velmi slabá. Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha léty užívání vhodný pro...

Posilovací guma Thera-Band béžová – velmi slabá.

Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha léty užívání vhodný pro všechny věkové skupiny.

Posilovací gumy Thera-Band jsou součástí progresivního tréninku Thera-Band.  Vyrábějí se v osmi různých barvách, z nichž každá představuje jiný stupeň obtížnosti, navazující na posilovací gumu předchozí. Při vašem tréninku můžete díky tomu postupovat nahoru barevnou škálou s tím, jak roste vaše kondice.

Nejslabší posilovací guma z barevné škály je béžová. Síla potřebná k jejímu natažení o 100% odpovídá síle 1,1 kg.

Po ní následují žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější je posilovací guma zlatá. Každý stupeň je o 25% silnější než stupeň předchozí. Mezi posilovací gumou černou, stříbrnou a zlatou je nárust síly o 40%.

Délka gumy:
2m

 

Akční výrobek TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: silná zátěž, zelená můžete najít mimo jiné tady na stránkách zařazený v kategorii fitness. Připravili jsme ostatní kousky ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé produkty od značky TheraBand. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: silná zátěž, zelená originál od značky TheraBand snadno získáte zrovna dnes v bezva akci. Aktuálně v akci za 190 Kč.