Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Přírodní čistič TOALET s vůní Ananas

Přineste si do vaší koupelny příjemnou vůni ananasu s naším přírodním čističem TOALET. Bez chemických látek a s účinným čištěním, už nikdy nebudete muset trávit čas s nepříjemným čištěním toalety. Objednejte si nyní!
EAN: 8594201618703
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
169
Popis produktu

Přírodní čistič toalet s vůní ananas
Představujeme Vám přírodní čistič toalet s vůní ananas! Tento produkt vám umožní vyčistit vaši toaletu efektivně, rychle a bez použití škodlivých chemikálií. A navíc, jeho lahodná vůně ananasu promění vaši toaletu v oázu svěžesti a čistoty.
Jak to funguje? Přírodní čistič obsahuje speciálně vyvinutý prášek, který po vysypání do toalety vytvoří aktivní pěnu. Tato pěna se následně postará o dokonalé vyčištění toaletní mísy, eliminaci nepříjemných pachů a zbavení míst bakterií. A to vše bez použití jediné kapky chemikálií!
Příběh jedné zákaznice
Jedna naše spokojená zákaznice, paní Marcela, se s námi podělila o svůj příběh: „Mám dvě malé děti a vždycky jsem se bála používat silné chemikálie na čištění toalety. Když jsem objevila přírodní čistič toalet, byla jsem nadšená! Nejenže mi ušetřil čas a úsilí při úklidu, ale také jsem si byla jistá, že moje děti nebudou vystaveny škodlivým látkám. A navíc, ta vůně jahody i ananasu je prostě úžasná!“
6 výhod čističe toalet:

aktivní pěna perfektně vyčistí zašlou toaletu: už žádné drhnutí kartáčem po dlouhé minuty!
eliminuje nepříjemné pachy: vaše koupelna bude vonět jako čerstvě natrhané jahody
zbaví mísu bakterií: žádné nebezpečné mikroorganismy se vám už nebudou množit pod rukama
čistí vápenné usazeniny: díky přírodním složkám se zbavíte i těch nejtvrdších skvrn
100% přírodní složení: žádné chemikálie, žádné toxiny, jen příroda a její síla.
cela biologicky odbouratelný: šetrný k životnímu prostředí a bez obav z kontaminace vody.

Jak použít přírodní čistič toalet s vůní ananasu?
Je to snadné! Stačí obsah sáčku velmi pomalu vysypat do toaletní mísy a nechat působit 10-15 minut. Poté stačí dočistit WC kartáčem a máte hotovo! Balení obsahuje jeden čistící sáček, což odpovídá jedné dávce.
Pro pravidelné čištění toalety doporučujeme používat přírodní octový čistič toalet. Tím zajistíte dlouhodobou čistotu vaší koupelny.
Balení: 1 čistící sáček = 1 dávka
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: kyselina citronová monohydrát, parfém/aroma (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte prach/dým/ plyn/mlhu/páry/aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachován. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal ve sběrně odpadu. VAROVÁNÍ
 

Použití na toaletu
Přípravek prášek
Český výrobek ano
Počet ks 1
Hmotnost 230 g
Vůně ananas