Ovonex Balíček Základ imunity + tea tree olej zdarma

Tento neodolatelný produkt Ovonex Balíček Základ imunity + tea tree olej zdarma od dodavatele s dobrým jménem Ovonex snadno můžete najít tady za nejnižší cenu! Nyní za 468 Kč.
Ovonex Balíček Základ imunity + tea tree olej zdarma
Značka: Ovonex
468 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Liquid Zincum/Selenium 50 ml

Liguid Zincum-Selenium v kapkách obsahuje více než 70 minerálů a stopových prvků, vyskytujících se ve vodách Velkého solného jezera (USA). Je obohacen o chelát bis-glycinát zinku, jenž vyniká vysokou biologickou dostupností, a organickým zdrojem selenu. Je vhodný pro vegany a všechny, kteří potřebují posílit imunitu.

Dávkování

  • denní dávka 1 ml = 20 kapek
  • balení 50 ml – 50 denních dávek
  • pohodlné dávkování pomocí uzávěru

Obsah denní dávky: 

zinek   10,00 mg   (RHP 100 %)
selen   55,00 µg (RHP 100 %)
vitamin C  20,00 mg   (RHP 25 %)
 RHP – referenční hodnota příjmu

  • rozmíchejte v 250 ml vody, ovocné šťávy apod
  • minimální doba trvanlivosti: 24 měsíců

Upozornění: 

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení: 

koncentrát z Velkého solného jezera, purifikovaná voda, bis-glycinát zinku, selenomethionin, kyselina citrónová, rozmarýnový extrakt. Neobsahuje lepek, laktózu, cukr, alkohol, barviva a dochucovadla.

  • Zinek je minerál, který působí na řadu funkcí našeho těla. Je kofaktor více než 200 enzymů, podílí se na proteosyntéze, metabolismu nukleových kyselin. Má význam pro normální růst, vývoj a reprodukční funkce člověka a je zapojen do správné funkce řady orgánů. 
  • Selen a jeho význam pro lidský organizmus je v posledních letech intenzivně studován. Selen hraje významnou roli v obraně proti volným kyslíkovým radikálům (antioxidant). K dalším funkcím se řadí regulace syntézy hormonů štítné žlázy, reprodukční funkce, kde zvyšuje pohyblivost spermií (obsažen v bičíku spermie). Zabraňuje shlukování krevních destiček, čím zamezuje vzniku sraženin. Vhodný jako prevence šedého zákalu a makulární degenerace. Selen je vhodné užívat spolu s vitamínem E.

 

Vitamin D3 Pure kapky 25 ml

Kapky obsahují vodou ředitelnou aktivní formu vitaminu D3. Nedostatek vitaminu D3 vede k narušené mineralizaci kostí v důsledku nedostatečné absorpce vápníku a fosforu. Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému a ovlivňuje okolo 200 různých chemických reakcí v organismu. Bez konzervantů, lepku, laktózy, alkoholu, barviv a umělých dochucovadel. Vhodné pro vegany.

Dávka 13 kapek (0,41 ml) obsahuje :

Vitamín D3 25,00 µg (1000 IU) 500% RHP*
*referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování:

  • Dávka 1x denně 13 kapek (0,41ml)
  • Ideálně nakapat do pití nebo do jídla

Složení:

Purifikovaná voda, rostlinný glycerol, koncentrát minerálů z Velkého Solného jezera, vitamin D3 – cholekalciferol (z mořských řas), extrakt z grepových jader – citrus paradisi, rozmarýnový extrakt (antioxidant), přírodní pomerančové aroma.

Vitamin D3 Pure obsahuje vitamin D3 cholekalciferol vyráběný z mořských  řas. Certifikován Vegan Society.

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí, v suchu a temnu, při pokojové teplotě! Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Před použitím protřepat

 

BIO Tea Tree Oil 100% čistý přírodní olej 25 ml

Prémiový Tea Tree Oil v BIO kvalitě je 100% přírodní antiseptický olej z australského čajovníku Melaleuca alternifolia, jehož spektrum využití je velmi široké. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky. Používáme BIO Tea Tree Olej, který splňuje přísné podmínky TradeFair a přirozeného pěstování bez pesticidů a jiných chemických hnojiv.

Hlavní účinné látky v Tea Tree Oleji: terpinen-4-ol (35% -48%), α-trepinene (6% – 12%), y-terpinene (14% – 28%)

Použití:

Používat pouze zředěné 1:10 v jiných olejích (např. mandlový olej, slunečnicový olej, olivový olej apod.) nebo po kapkách v koupelích. Optimální rozptýlení oleje ve vodě docílíte přidáním malého množství mléka. Jen k zevnímu použití, lokálně k potírání na kůži, do koupele, k omývání.

Upozornění:

jen pro vnější použití, nepoužívejte neředěné, nevhodné pro děti a těhotné ženy

Složení: 

 Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Linalool, Limonene