Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Blackroll Trigger Set

Sada Blackroll Trigger Set je skvělým pomocníkem pro uvolnění svalů a zlepšení mobility. Obsahuje tři různé triggerovací nástroje, které vám umožní cíleně pracovat na problémových partiích těla. Sada je ideální pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon, stejně jako pro ty, kteří trpí bolestmi svalů a kloubů.
EAN: 4260346274893
Blackroll Trigger Set
Ověřit dostupnost
Značka: BLACKROLL
975
Popis produktu

Blackroll TRIGGER SET určený k úlevě svalového napětí a akutní svalové bolesti na mnoha částech těla.

K bolestivému napětí může přispět například špatné držení těla, sedavé zaměstnání, či namáhavý trénink. Díky Blackroll TRIGGER SET můžete masírovat jednotlivé spoušťové body a podpořit tak rychlejší regeneraci tkání. Použitím dvou nástavců na stěně, či podlaze se dostanete i na těžko dostupná místa, jako jsou například: záda, lýtka a hýždě. Kombinací nástavce a rukojeti dosáhnete na všechny části těla, které potřebujete uvolnit.

Nástavce Blackroll TRIGGER SET mají podobný účinek jako palec fyzioterapeuta. Díky tvaru a rozměrům dochází k potlačení bolesti hloubkovu akupresurou. 

Plošší TRIGGER je vhodný pro větší svalové skupiny a TRIGGER S má mírně ostřejší tvar a jeho používání má intenzivnější efekt.

Nástavce můžete použít tzv. metodou stříhání, tedy střižnou metodou, která stimuluje fasciální struktury pod kůží. Lehkým tlakem přejeďte okraj a vyhlaďte kůži. Můžete použít i masážní olej, aby byla metoda příjemnější. 

Blackroll TRIGGER SET je velmi lehká a přenosná sada, použitelná tedy kdekoliv a kdykoliv.

 

Rozměr a váha:

BLACKROLL® TRIGGER: šířka 7 cm, výška 6cm, váha 12g 

BLACKROLL® TRIGGER S: šířka 7 cm, výška 7cm, váha 12g 

BLACKROLL® HANDHELD: šířka 7 cm, výška 4.9cm, váha 8g 

Material:

100% EPP (expandovaný polypropylen) výrobek je 100% recyklovatelný

 

Země původu:

Německo