Cormen Cleamax Utěrka extrasavá 27 x 31 cm modrá v roli 50 útržků Varianta: CLEAMAX Utěrka extrasavá 27x31cm tyrkys v roli (350útržků)

Hodně prodávaný výrobek Cormen Cleamax Utěrka extrasavá 27 x 31 cm modrá v roli 50 útržků Varianta: CLEAMAX Utěrka extrasavá 27x31cm tyrkys v roli (350útržků) od výrobce CLEAMAX můžete získat momentálně na webu za parádní cenu. Výhodně za 1 177 Kč.
Cormen Cleamax Utěrka extrasavá 27 x 31 cm modrá v roli 50 útržků Varianta: CLEAMAX Utěrka extrasavá 27x31cm tyrkys v roli (350útržků)
Značka: CLEAMAX
1 177 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vlastnosti:

– nepouští vlákna

– čistí do sucha

– pevná a odolná

– 66 g/m2

– opakované použití

– odolná vůči rozpouštědlům

Mokré, suché nebo polosuché – vždy jsou utěrky CLEAMAX všestrannější než látka, silnější než papír a levnější než obojí. Stálá kvalita je zaručena přísnou výrobní kontrolou. Utěrky z netkané textilie jsou vyráběny technologií za použití vodních trysek, které zapletou jednotlivá vlákna, proto vznikají tyto jedinečné utěrky, které nezanechávají prakticky žádná vlákna. Neobsahují aditiva, která by znečistila utíraný povrch. Nasají až 4násobek své hmotnosti, absorbují olej a rozpouštědla, rychle a dokonale stírají do sucha. Jedinečná kombinace objemu a savosti. Utěrky jsou dostatečně měkké pro leštění. 
CLEAMAX utěrky lze uplatnit v průmyslové výrobě, v leteckém a automobilovém průmyslu, v lakovnách, autoopravnách, v polygrafii, v potravinářství, v čistých provozech, v ordinacích, domácnosti a v mnoha dalších oblastech. Role jsou dodávány v optimálním balení pro každou činnost. Pomocí stojanu na podlahu či zeď, jsou pokaždé připraveny k okamžitému použití. ​