Cormen Cleamax utěrka extra savá 42 x 40 cm zelená 30 ks

Tento diskontní kus Cormen Cleamax utěrka extra savá 42 x 40 cm zelená 30 ks od společnosti s výborným jménem CLEAMAX jde nakoupit tady teď právě v akci! Právě lze objednat jen za 265 Kč.
Cormen Cleamax utěrka extra savá 42 x 40 cm zelená 30 ks
Značka: CLEAMAX
265 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vlastnosti:

– čistí do sucha

– pevná a odolná

– opakované použití

– odolná vůči rozpouštědlům

– barevné kódování

– atest pro přímý styk s potravinami

Mokré, suché nebo polosuché – vždy jsou utěrky CLEAMAX všestrannější než látka, silnější než papír a levnější než obojí. Stálá kvalita je zaručena přísnou výrobní kontrolou. Utěrky z netkané textilie jsou vyráběny technologií za použití vodních trysek, které zapletou jednotlivá vlákna, proto vznikají tyto jedinečné utěrky, které nezanechávají prakticky žádná vlákna. Neobsahují aditiva, která by znečistila utíraný povrch. Nasají až 4násobek své hmotnosti, absorbují olej a rozpouštědla, rychle a dokonale stírají do sucha. Jedinečná kombinace objemu a savosti. Utěrky jsou dostatečně měkké pro leštění. 
CLEAMAX utěrky lze uplatnit v průmyslové výrobě, v leteckém a automobilovém průmyslu, v lakovnách, autoopravnách, v polygrafii, v potravinářství, v čistých provozech, v ordinacích, domácnosti a v mnoha dalších oblastech.