ISOFA Max 550 g X – Profi mycí pasta na ruce Varianta: ISOFA MAX Profi mycí pasta na ruce 4 x 1,7 kg, GROUP – sada

Tento nejprodávanější produkt ISOFA Max 550 g X - Profi mycí pasta na ruce Varianta: ISOFA MAX Profi mycí pasta na ruce 4 x 1,7 kg, GROUP - sada od skvělé značky isofa jednoduše můžete najít na našich stránkách za outletovou cenu. Právě lze objednat jen za 1 334 Kč.
ISOFA Max 550 g X - Profi mycí pasta na ruce Varianta: ISOFA MAX Profi mycí pasta na ruce 4 x 1
Značka: isofa
1 334 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

​Nejúčinnější profesionální mycí gel a tekutá pasta na ruce z naší nabídky Je určená pro použití v náročných podmínkách. Působí na extrémně odolné nečistoty z tiskařského průmyslu, lakoven, servisů těžké techniky atd.

Produkt je ​bezbarvý a obsahuje pouze ​přírodní abraziva.​

Použití:

Na mírně navlhčené ruce naneste přiměřené množství přípravku. Pečlivě roztírejte. Uvolněné nečistoty dobře opláchněte vodou a osušte. Následně doporučujeme použít krém Isolda Heřmánek s arganovým olejem, pro zvláčnění pokožky.​

 

Láhev X

je vhodná pro používání samostatně (na okraji umyvadla) nebo společně s držákem na zeď. Montáž držáku i výměna lahve je velmi jednoduchá a láhev pak nikam nepadá a mytí rukou v dílně je uživatelsky příjemné a pohodlné. Držákem je možné nahradit dosavadní systém CLICK&GO! bez nového vrtání.

COMP

V systému COMP je láhev s obsahem 3,5 kg profesionální tekuté mycí suspenze, nerezový držák na zeď se zámkem náplně nebo bez něj a spolehlivá pumpa, která se „nezadrhne“ ani při dlouhodobém používání. Tato varianta je vhodná pro místa, kam se chodí umýt větší množství pracovníků a častá výměna nebo doplňování náplně by znamenaly velkou zátěž pro facility management.​