Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Kyslík ve spreji Dr. Luft – 14L

Levný kousek Kyslík ve spreji Dr. Luft - 14L od kvalitní společnosti Dr. Luft jednoduše pořídíte zrovna dnes za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 399 Kč. EAN: 8594201613463
Kyslík ve spreji Dr. Luft -
Více informací »
Značka: Dr. Luft
399
Popis produktu

Praktický kyslíkový sprej Dr. Luft 14 litrů je určen pro osoby trpící náhlou kyslíkovou nedostatečností. 
Kyslík O2 dokáže zlepšit tělesné funkce, což je důležité hlavně pro starší lidi, těhotné ženy, mladé lidi ve vývoji a jiných.Dokáže také redukovat únavu a malátnost a pomáhá proti fyzické a psychické únavě.
Příklady možného použití

osoby trpící náhlou kyslíkovou nedostatečností např. v průběhu onemocnění COVID-19
oxygenoterapie, což je regenerační kyslíková kůra, která působí příznivě na psychiku, snižuje pocit stresu i únavy
kyslík zlepšuje kvalitu dýchání u alergiků, astmatiků a osob trpícími dýchacími obtížemi
posiluje imunitní systém a oslabený organismus.

Výhody kyslíkového spreje Dr. Luft

vždy po ruce
99,5% čistý kyslík
140 dávek

Dr. Luft čistý kyslík ve spreji má mnoho využití. Pomáhá zlepšit jak fyzické výkony, tak i ty mentální. Čistý kyslík dokáže snížit i úroveň stresu při práci, zvýší krátkodobou paměť, což je ideální např. na zvýšení koncentrace při učení. Náš kyslíkový sprej sice není lék na podporu učení, ale rozhodně vám pomůže se soustředit, obnoví bdělost a sníží ospalost. Pro studenty, řidiče, cestující, chronicky nemocné, sportovce, ale i lidi, kteří to přehnali s alkoholem, je kyslík Dr. Luft ideální záležitostí.
ℹ️ Výrobek není tlaková láhev, ale kyslíkový aerosol.  ℹ️ Plechovka s kyslíkem je velmi lehká, můžete mít dojem, že je prázdná. 

Co je to kyslíková terapie?Kyslík, plyn nacházející se ve vzduchu, který dýcháme, je pro lidský život nezbytný. Někteří lidé s poruchami dýchání nemohou přirozeně přijímat dostatek kyslíku. Mohou potřebovat doplňkový kyslík nebo kyslíkovou terapii. Lidé, kteří dostávají kyslíkovou terapii, často pozorrují zlepšenou hladinu energie a spánku a lepší kvalitu života.
Jaká je normální hladina kyslíku v krvi?Normální hladiny kyslíku v krvi jsou mezi 75 a 100 mmHg. Hladina kyslíku 60 mmHg nebo nižší naznačuje potřebu doplňkového kyslíku. Příliš mnoho kyslíku může být také nebezpečné a může poškodit buňky v plicích. Vaše hladina kyslíku by neměla překročit 110 mmHg. Někteří lidé potřebují kyslíkovou terapii neustále, zatímco jiní ji potřebují jen příležitostně nebo v určitých situacích. Některá kyslíková terapie se provádí v ordinaci lékaře a jindy mají lidé doma kyslík ve spreji nebo přenosný kyslíkový přístroj – generátor kyslíku.
Jaké jsou příznaky nedostatku kyslíku?Pokud nedostáváte dostatek kyslíku, pocítíte řadu příznaků, včetně:

rychlé dýchání
dušnost
rychlá srdeční frekvence
kašel nebo sípání
pocení
zmatek
změny barvy pokožky

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Materiál lahvičky hliník
Objem 14 litrů kyslíku
Výška 370 mm
Průměr 65 mm
Možnost doplnění ne
Zdravotnický prostředek ano
Koncentrace kyslíku 99,5%
Hmotnost 200.000g

Více produktů z kategorie kyslík ve spreji