Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Ortéza na kotník Phiten DAY FIT Velikost: XL

Ortéza na kotník Phiten DAY FIT ve velikosti XL je ideální pro podporu a stabilizaci kotníku při sportu i běžných aktivitách. Vyrobena z kvalitních materiálů s technologií Phiten pro lepší pohodlí a regeneraci svalů. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 4940756314180
Ortéza na kotník Phiten DAY
Ověřit dostupnost
Značka: Phiten
1 290

Má ovědčené vlastnosti Phiten produktů a také nastavitelný popruh. Ten pomáhá k upevnění kotníku tak, aby se zabránilo možné rotaci.

AQUA TITAN je obsažen v materiálu bandáže. Zapínání na suchý zip nekontaktujte s jiným jemným materiálem, který by se mohl poškodit. Fixační popruh je snímatelný. Bandáž lze použít s popruhem i bez něj, dle potřeby. Lze nosit vlevo i vpravo na obě nohy.

Lze prát ručně ve vlažné vodě do 30 °C nejlépe mýdlem. Neždímat, nesušit v sušičce, nežehlit. Nechat odkapat a uschnout.

Kontraidikace a důležité upozornění:
Složka Aquatitan lokálně podporuje prokrvení svalů a tkáně v místě aplikace. Z uvedeného důvodu není vhodné používat produkty s Aquatitanem v oblasti zánětů svalů, kloubů i tkání – např. zánět šlach, zánět žil, zánět kloubů a podobně. Ze stejného důvodu není doporučeno použití při pooperačním stavu.

Materiál:
Vnitřní: Nylon 80 %, Polyurethane 20 %
Vnější: Nylon 93%, Polyurethane 7 %.

Dostupné velikosti: (obvod kotníku)
M – (do 23 cm)
L – (do 25 cm)
XL – (do 28 cm)