Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

SISSEL SOFT Ortopedický polštář z paměťové pěny 47x33x14 Velikost: M

SISSEL SOFT ortopedický polštář z paměťové pěny je ideální volba pro ty, kteří trpí bolestí hlavy, krční páteře a ramen. Velikost M (47x33x14 cm) vám poskytne dokonalou podporu a pohodlí při spánku. Objednejte si SISSEL SOFT polštář ještě dnes a užijte si zdravý a klidný spánek.
EAN: 4250694702261
SISSEL SOFT Ortopedický polštář z paměťové
Ověřit dostupnost
Značka: Sissel
1 999

Ortopedický polštář Sissel Soft nabízí díky anatomickému tvarování potřebnou oporu krční páteře a vy si tak konečně dopřejete  ničím nerušený spánek.

Díky viskoelastickým vlastnostem paměťové pěny a specifickému tvarování poskytuje velmi dobré rozložení tlaku a zároveň jemnou podporu citlivé krční páteře. Celá oblast ramene a krku zůstává ve správném úhlu, protože polšťář vyplňuje potřebný prostor mezi ramenem a krkem a jemně tak udržuje páteř v anatomicky správné poloze.

Unikátní hrana ortopedických polšťářů Sissel zajišťuje v poloze na boku optimální podporu na ramene a tím odlehčuje obratle a meziobratlové ploténky. Vhodný i pro spaní na zádech. Zpočátku bude Vaše tělo bude vyžadovat trochu času (2 až 14 nocí), aby si znovu zvyklo na zdravé spaní. Doporučujeme nejprve používat polštář každý večer alespoň na chvíli a po několika dnech již vyměníte svůj původní polštář úplně.

Dodáváno včetně odjímatelného pratelného potahu v barvě slonoviny.

Výplň:
paměťová pěna

Rozměry:

M – 47 x 33x 11cm

L – 47 x 33 x 14 cm

Původ:
Švédsko