Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

VIVACO Pomerančová osvěžující voda pro rychlé zhnědnutí 150ml

Osvežte svou pleť s VIVACO Pomerančovou osvěžující vodou pro rychlé zhnědnutí 150ml. Tento produkt je ideální pro každodenní použití a pomáhá rychle zklidnit a zjemnit pleť.
VIVACO Pomerančová osvěžující voda pro rychlé zhnědnutí 150ml
Ověřit dostupnost
Značka: VIVACO
128
Popis produktu

Osvěžující voda pro rychlé zhnědnutí Bronze Booster obsahuje TYROSINE – akcelerátor pro zhnědnutí pokožky, vitamín E a extrakt zeleného čaje (Matcha Tea) pro zklidnění podrážděné pokožky UV zářením. Zvláště vhodné na obličej a exponované partie. Vhodné i do solária.

Použití: Používejte před a při opalování na obličej a tělo. Pomocí rozprašovače nastříkejte vodu ze vzdálenosti cca 20 cm rovnoměrně na pokožku. Výrobek aplikujte dle potřeby na pokožku ošetřenou opalovacím přípravkem s odpovídající UV ochranou! Nestříkejte do očí!

VAROVÁNÍ: Nepoužívejte na opalování, výrobek neobsahuje UV filtry! Nechrání před žádným typem slunečního záření!

Složení: Aqua, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Acetyl Tyrosine, Ethylhexylglycerin, Parfum, Butylene Glycol, Limonene, Menthyl Lactate, Ethyl Menthane Carboxamide, Disodium Adenosine Triphosphate, Tocopherol Acetate, Amyl Cinnamal, Citral, Linalool, Algin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Cl 15985