Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Vivapharm zklidňující sprej Aloe vera 97% 200 ml

Vivapharm zklidňující sprej Aloe vera 97% 200 ml je skvělým pomocníkem při péči o pokožku. S obsahem 97% Aloe vera je ideální pro zklidnění pokožky po opalování, holení či depilaci. Tento výrobek patří do kategorie nezařazené, ale je určen pro každého, kdo dbá o svou pokožku.
Vivapharm zklidňující sprej Aloe vera 97% 200 ml
Popis produktu

Chladivý sprej obsahuje extrakt Aloe vera a přírodní oleje. Aloe působí blahodárně na podrážděnou a zarudlou pokožku, příjemně chladí, osvěžuje a zklidňuje. Přispívá k hydrataci a regeneraci suché a citlivé pokožky. Snadno se vstřebává a je vhodný pro každodenní použití pro všechny věkové kategorie, včetně dětí.

Použití: na pokožku nastříkejte přiměřené množství tekutiny a rozetřete, dle potřeby opakujte. Rychle se vstřebává a zanechává příjemný chladivý pocit.

Zvláště vhodný:
– po opalování
– na spáleniny
– na drobné oděrky
– po bodnutí hmyzem
– po holení a depilaci

Složení: Aqua, Panthenol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Cannabis Sativa Seed Oil Glycereth-8 Esters, Menthol, Mentha Piperita Oil, Ethanol, Citrid Acid, CI 42051, Sodium Sulfate, Sodium Chloride.