Marseillské mýdlo na praní vločky 500 g

Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 500 g S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i... více informací »
Marseillské mýdlo na praní vločky
Značka: Nanolab
259 Kč
Ověřit dostupnost
Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 500 g S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i...

Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 500 g
S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i jemné tkaniny, jako je hedvábí, krajka nebo vlna. Marseillského mýdlo OD BABIČKY je vhodné i pro citlivou pokožku a nemusíte se jej bát použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. Poradí si i s různými odolnějšími skvrnami (ovoce, tráva, krev) a je účinné jak při vyšších, tak nízkých teplotách. 
Bez obsahu syntetických barviv, aromat a konzervantů. V přírodě snadno rozložitelné.
Použití: přidejte 1-3 polévkové lžíce (podle míry ušpinění prádla) do 1L teplé vody.
Skladování: skladujte za běžných podmínek v původním obalu. Uchovávajte mimo dosahu dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Složení: Sodium Tallowatte, Aqua, Sodium Cocate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Etidronic Acid
Balení: 500 gDostupné balení: 100 g | 300 g | 500 g

Použití na praní
Přípravek mýdlo na praní
Hmotnost 500 g

Tento kvalitní a žádaný výrobek Marseillské mýdlo na praní vločky 500 g originál od výrobce Nanolab pohodlně seženete na našich stránkách teď právě za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 259 Kč.