Marseillské mýdlo na praní vločky 300 g

Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 300 g S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i... více informací »
Marseillské mýdlo na praní vločky
Značka: Nanolab
159 Kč
Ověřit dostupnost
Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 300 g S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i...

Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 300 g
S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i jemné tkaniny, jako je hedvábí, krajka nebo vlna. Marseillského mýdlo OD BABIČKY je vhodné i pro citlivou pokožku a nemusíte se jej bát použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. Poradí si i s různými odolnějšími skvrnami (ovoce, tráva, krev) a je účinné jak při vyšších, tak nízkých teplotách. 
Bez obsahu syntetických barviv, aromat a konzervantů. V přírodě snadno rozložitelné.
Použití: přidejte 1-3 polévkové lžíce (podle míry ušpinění prádla) do 1L teplé vody.
Skladování: skladujte za běžných podmínek v původním obalu. Uchovávajte mimo dosahu dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Složení: Sodium Tallowatte, Aqua, Sodium Cocate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Etidronic Acid
Balení: 300 gDostupné balení: 100 g | 300 g | 500 g

Použití na praní
Hmotnost 300 g
Přípravek mýdlo na praní

Tento velmi žádaný produkt Marseillské mýdlo na praní vločky 300 g můžete pořídit zrovna na našem webu zařazený v sekci prací prostředky! Připravili jsme pro vás zcela nové zboží z této kategorie snadno online! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty od výrobce Nanolab. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Nanolab vám nabízí vysoce kvalitní produkty. za extra ceny! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený a akční produkt Marseillské mýdlo na praní vločky 300 g od společnosti s dlouholetou tradicí Nanolab snadno získáte tady za parádní cenu! Zrovna nyní za cenu 159 Kč.