OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Levandule

OD BABIČKY balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Svěží a čisté prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a... více informací »
OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu
Značka: Nanolab
163,80 Kč
Ověřit dostupnost
OD BABIČKY balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Svěží a čisté prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a...

OD BABIČKY balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L
Svěží a čisté prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době jejich mládí nebylo na výběr tolik pracích prostředků a aviváží jako dnes, tak si je připravovaly doma. Balíček OD BABČKY na výrobu domácího pracího prostředku, lépe řečeno, gelu na praní – kromě toho, že je účinný, je také velmi šetrný k vaší pračce.
Balíček na výrobu domácího pracího gelu obsauje:
25 g Marseillského mýdlo ve formě vloček (bez obsahu syntetických barviv, aromat a konzervantů)30 g Jedlé sody0,5 ml 100% přírodního esenciálního oleje (dle vlastního výběru)1L lahev na domácí prací gel
Postup přípravy je velmi jednoduchý:
1. Připravte si 1 litr horké vody – např. do misky nebo hrnce.2. Přidejte celý obsah sáčku s Marseillským mýdlem.3. Za občasného promíchávání nechejte mýdlo rozpustit.4. Přidejte celý obsah sáčku s jedlou sodou.3. Směs dobře promýchejte.4. Až se vytratí krystalky sody, přidejte 10-20 kapek vonné esence.5. Opět důkladně promíchejte a nechejte přípravek vychladnout.6. Po vychladnutí přelejte do 1L lahve, která je součástí balíčku.7. Prací gel je hotový.

Marseillské mýdlo je účinné již od nízkých teplot. Je vhodné na běžné prádlo, jemné tkaniny, velmi vhodné je na vlnu. Mýdlo je vhodné i na praní plínek a kojeneckého oblečení.

Dávkování do praní: dávkujte 4-10 polévkové lžíce do přihrády na prací prostředek podle svých zvyklostí. Před použitím lahev protřepejte. Prací teplota: 30°C – 90°C
Gel je vhodný jak na barevné tak na bílé prádlo

Objem 1000 ml
Určení na bílé i barevné prádlo
Esenciální olej Levandule
Hmotnost 1000.000g

Kvalitní a levný produkt OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu lze nakoupit právě tu na našich stránkách ve známé kategorii prací prostředky! Pořiďte si další zboží ze zmíněné sekce za výborné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Nanolab. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Nanolab pro své zákazníky poskytuje top výrobky.!

Velmi oblíbený kousek OD BABIČKY: balíček na výrobu domácího pracího gelu 1L Levandule od kvalitní značky Nanolab získáte momentálně na webu za báječnou cenu! Akční cena od 163,80 Kč.