Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku 1L

Hodně oblíbený produkt Prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku 1L od skvělé a známé značky Nanolab můžete nakoupit v naší nabídce se slevou! Pouze nyní za 99 Kč. EAN: 8594201618000
Prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou
Více informací »
Značka: Nanolab
99
Popis produktu

Prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku 1L | 20 praní
Marseillský prací gel je biologicky odbouratelný, 100% přírodní, bez vůně, hypoalergenní – vyrobený z rostlinných olejů.
Vhodný pro praní prádla, pro osoby s alergií na klasické prací prostředky. S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i jemné tkaniny, jako je hedvábí, krajka nebo vlna. Marseillského mýdlo je vhodné i pro citlivou pokožku a nemusíte se jej bát použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. Poradí si i s různými odolnějšími skvrnami (ovoce, tráva, krev) a je účinné jak při vyšších, tak nízkých teplotách. 
6 výhod pracího gelu:

na praní bílého a barevného prádla
do pračky i na ruční praní
vhodný pro praní citlivého prádla
bez obsahu syntetických barviv a parfémů
hypoalergenní složení
prací gel je velmi jemný k pokožce

Dávkování pro běžně značištěné textilie:
Bez odměrky = bez dalšího plastu, dávkování „na lžíce“

pro měkkou vodu stačí 50 ml (5 lžic) na 4-5 kg ​​prádla
středně tvrdá voda postačí také 50 ml (5 lžic)
a pro tvrdší vodu použijte 80 – 120 ml (8 – 12 lžic)

Pro nejlepší výsledky praní doporučujeme použít octovou aviváž.
Balení: 1 LDostupné balení: 1L | 3LObsahuje: marseillské mýdlo (Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide) aroma. Označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech: obsahuje 5-15% mýdlo.

Naše výrobky máme promyšlené do detailu. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nejen obsah, ale i obal. Obal musí být ekologický, minimalistický a dobře recyklovatelný. Z tohoto důvodu k výrobku nedodáváme odměrku a dávkování je „na lžíce“
Plastovou lahev bez víčka odneste po použití do žlutého kontejneru. Kontejnery na plasty máme v České republice doslova na každém rohu (průměrně to k nim máme 96 metrů).
Víčko lahve je z hliníku. Doma můžete hliník (víčka, nápojové plechovky…) shromažďovat a jednou za čas odnést do sběrného dvora nebo popelnice na drobný kovový odpad (ty šedivé).

Objem 1 litr
Použití na praní
Přípravek gel na praní
Český výrobek ano
Vůně neutral
Hmotnost 1000.000g