TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: velmi lehká zátěž, béžová

Posilovací guma Thera-Band béžová - velmi slabá. Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha léty užívání vhodný pro... více informací »
TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: velmi lehká zátěž
Značka: TheraBand
170 Kč
Ověřit dostupnost
Posilovací guma Thera-Band béžová - velmi slabá. Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha léty užívání vhodný pro...

Posilovací guma Thera-Band béžová – velmi slabá.

Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha léty užívání vhodný pro všechny věkové skupiny.

Posilovací gumy Thera-Band jsou součástí progresivního tréninku Thera-Band.  Vyrábějí se v osmi různých barvách, z nichž každá představuje jiný stupeň obtížnosti, navazující na posilovací gumu předchozí. Při vašem tréninku můžete díky tomu postupovat nahoru barevnou škálou s tím, jak roste vaše kondice.

Nejslabší posilovací guma z barevné škály je béžová. Síla potřebná k jejímu natažení o 100% odpovídá síle 1,1 kg.

Po ní následují žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější je posilovací guma zlatá. Každý stupeň je o 25% silnější než stupeň předchozí. Mezi posilovací gumou černou, stříbrnou a zlatou je nárust síly o 40%.

Délka gumy:
2m

 

Akční výrobek TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: velmi lehká zátěž, béžová jde pořídit snadno tady na našich stránkách v populární kategorii fitness. Nyní si můžete vybrat ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za výhodné peníze.

Tento vynikající produkt TheraBand Thera-Band Posilovací guma 2 m Provedení: velmi lehká zátěž, béžová od značky s dobrým jménem TheraBand lze zakoupit na našich stránkách teď právě za výborné peníze. V současnosti za 170 Kč.