1 ks jednorázová zdravotnická rouška Batist Immunity, gumička

Povedený kus 1 ks jednorázová zdravotnická rouška Batist Immunity, gumička od výrobce Batist seženete nyní se slevou. Nyní získáte od 15,90 Kč.
1 ks jednorázová zdravotnická rouška Batist Immunity
Značka: Batist
15,90 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Díky svým prvotřídním vlastnostem poskytne nanorouška Batist ochranu při blízkém kontaktu s jinými osobami. Obyčejná rouška brání šíření nákazy směrem od nositele do okolí, rouška s nanovrstvou zásadně zvyšuje ochranu samotného nositele a chrání i jeho. Kvalitní membrána z nanovláken je tak hustá, že dokáže zachytit opravdu i ty nejmenší částice s viry. Její bakteriální filtrační účinnost (BFE) je 99,8%. 

Jednorázová nanorouška je tak tou nejúčinnější variantou mezi rouškami. Svými vlastnostmi se blíží respirátoru, přičemž si zachovává komfort nošení roušek. Díky gumičkám a všitému drátku se Vám bude pohodlně nosit a perfektně sedne. Zároveň je velmi prodyšná a bude se Vám s ní dobře dýchat.  

Všestranná čtyřvrstvá nanorouška poskytne pocit jistoty i profesionálům jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté. Najde však využití i v běžném životě.

Návod k použití:

  • Umyjte si ruce vodou a mýdlem.
  • Utřete si ruce a předtím, než sáhnete na roušku, použijte dezinfekci na ruce.
  • Vyjměte roušku z krabice a ujistěte se, že není ani z jedné strany poškozená.
  • Zkontrolujte, zda držíte roušku správně. Nahoru patří strana roušky s vyztuženým ohybatelným okrajem, který se přizpůsobí tvaru nosu.
  • Držte roušku za poutka, která zahákněte za uši. Vyztužený okraj vytvarujte podle tvaru svého nosu. Přetáhněte spodní okraj roušky přes ústa a bradu.
  • Tato rouška je určena k jednorázovému použití. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Složení:

Netkaná textilie polypropylen spunbond (vnitřní vrstva), vrstva z nanovlákna PVDF, netkaná textilie polypropylen meltblown, netkaná textilie polypropylen spunbond (vnější vrstva).

Certifikace:

Výrobek splňuje normu EN 14683+AC:2019