StreetBulk Míč overball Velikost: 20 cm – zelená

Kvalitní a velmi žádaný produkt StreetBulk Míč overball Velikost: 20 cm - zelená od výrobce s mnohaletou tradicí StreetBulk máte možnost pořídit právě dnes ve výprodejové akci! Akční cena již od 99 Kč.
StreetBulk Míč overball Velikost: 20 cm
Značka: StreetBulk
99 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Aerobic ball lze využít v rytmické gymnastice, vyrovnávacích, protahovacích, posilovacích a balančních cvičeních (Pilates), relaxaci, koordinaci a koncentraci pohybu, podporuje správné dýchání a lze užít pro vodní aerobik a různé vodní hry.

Můžete s ním cvičit nejen doma, ale také jej zařadit do lekcí cvičení při posilování a závěrečném strečinku.

Při cvičení s balančními pomůckami, mezi které patří i Aerobic ball dochází k zapojování hlubokého stabilizačního svalového systému – dna pánevního, šíjových svalů, hlubokých ohýbačů krku a hlubokých svalů zádových, které spolu s břišním svalstvem fixují páteř.

Při každodenním pohybu namáháme hlavně svaly povrchové a náš hluboký stabilizační svalový systém často není dostatečně zapojován a je málo vyvinutý, nedrží správně páteř a my ji pak často přetěžujeme.

Vliv:
využíváním „balancování“ a zapojování hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalů a eliminuje zapojování svalů pomocných.

Barvy:
fialová – 25 cm – 140 g

zelená – 20 cm – 120 g

Není vhodné pro děti do 3 let – obsahuje malé části.