Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Zensah Kompresní návlek na stehno Velikost: XL

Zensah Kompresní návlek na stehno Velikost: XL je ideální pro sportovce i běžné uživatele. Zlepšuje krevní oběh, snižuje riziko zranění a urychluje regeneraci svalů. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlný trénink bez zbytečných bolestí.
EAN: 813231026653
Zensah Kompresní návlek na stehno
Ověřit dostupnost
Značka: Zensah
599

Návlek je velmi pohodlný a díky tomu je vhodný i na celodenní nošení. Můžete jej použít při běžeckém nebo cyklistickém tréninku či jiné sportovní aktivitě. Zároveň je vhodný k použití pro rychlejší zotavení svalů.

Technologie komprese tohoto návleku velmi dobře zajišťuje stabilizaci a podporu čtyřhlavého stehenního svalu a hemstringů, pomáhá snižovat svalové vibrace a zároveň podporuje krevní oběh. Návlek je lehký a zároveň nabízí optimální kombinaci podpory a možnost plného rozsahu pohybu. Díky silikonovým protiskluzovým bodům zůstane návlek přesně na svém místě.

  • bodová komprese výrazně podporuje čtyřhlavý stehenní sval a třísla
  • okraje návleku jsou na vnitřní straně vybaveny speciálními gumovými body, díky kterým nekloužou a návlek perfektně drží
  • návlek chrání velké stehenní svaly proti vibracím
  • poskytuje odstupňovanou kompresi

Je vyroben speciální Zensah technologií, která je bezešvá, rychle odvádí vlhkost od pokožky a je prodyšná. Je tedy extra pohodlný.

Balení:
1 ks

Barva:
černá

Materiál:
75 % Nylon
25 % Spandex

Údržba:
ruční praní na 30 °C

Původ:
USA

Velikostní tabulka (obvod stehna v prostřední části, měřený v klidu):

Velikost S M L XL
Obvod v cm 43 – 50 50 – 56 56 – 62 62-70