Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Zensah Kompresní podpora kotníku – PF Velikost: XL

Zensah Kompresní podpora kotníku - PF Velikost: XL - Kvalitní kompresní podpora kotníku od Zensah. Pomáhá při prevenci a léčbě poranění kotníku. Velikost XL. Nezařazený produkt.
Zensah Kompresní podpora kotníku -
Ověřit dostupnost
Značka: Zensah
499
  • T-Band komprese – roste a stabilizuje postupně od Achillovy paty po plantární fascii (patní ostruhu)
  • Technologie 3D Geo poskytuje bodově zacílenou kompresi pro uvolnění bolestí klenby nohou a paty
  • Stříbrné ionty pro ochranu proti zápachu
  • Funkční tkanina odvádí vlhkost a udržuje nohy suché
  • Cílená komprese zlepšuje cirkulaci a pomáhá rychlejšímu zotavení
  • Strategicky umístěná prodyšná síťovina brání přílišnému sevření
  • Pohodlné pro běh i v případě léčby zranění

Kompresní návlek Zensah PF pomáhá při úlevě od bolesti plantární fasciitidy (ostruhy paty). Návlek využívá T-Band Compression ™, která pomáhá nadzvednout a stabilizovat oblast od Achillovy paty k plantární fascii, což snižuje tlak na plantární fascii a ulevuje od bolesti paty. Na rozdíl od jiných návleků zaměřených na patní ostruhu, má Zensah PF stříbrné ionty, které poskytují ochranu proti zápachu. Díky tomu se může nosit celý den a zůstane bez zápachu. Může je také nosit přes noc, aby se snížila bolest patek a bolesti nohou při probuzení.

Podpora je poskytována také v oblasti kotníku a nártu pro lepší zotavení oblasti paty. Komprese pomáhá zlepšit krevní oběh a omezuje případný otok. Na vrcholu plantární fasciitidy (patní ostruhy) je síťovina navržená tak, aby nedocházelo k naklonění a zajistilo se, že se chodidlo i s návlekem vejde do Vaší obuvi pohodlně. Návlek lze nosit i během jakékoliv činnosti. 

Vyrobeno speciální Zensah technologií, která je bezešvá, rychle odvádí vlhkost od pokožky a je prodyšná. Je tedy extra pohodlná a vhodná pro použití při jakékoliv aktivitě.

Vyrobeno z materiálu Zensah Fabric (neobsahuje neopren ani latex), který obsahuje ionty stříbra pro lepší tepelnou regulaci a proti tvorbě bakterií, které pak zapáchají. Materiál je prodyšný a je navržen tak, aby cílená komprese zmírnila bolesti v oblasti paty a kotníku a pomáhala snižovat nepříjemný otok.

Balení:
1 ks

Barva:
černá

Materiál:
83 % Nylon
17 % Spandex

Údržba:
ruční praní na 30 °C

Původ:
USA

Velikostní tabulka (dle pánské velikosti obuvi):

Velikost S M L
Pánská velikost obuvi 36 – 39 39 – 43 44 a větší