Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Ledraplastic S.p.A. OverBall Barva: žlutá

Ledraplastic S.p.A. OverBall v žluté barvě - kvalitní a odolná míčová hračka pro cvičení a zábavu. Zlepšete své koordinační schopnosti a posilte své svaly s tímto skvělým produktem od výrobce s více než 50 lety zkušeností v oboru. Objednejte si OverBall ještě dnes!
EAN: 8001698080116
Gymnic OverBall 25 cm

Použití:
před cvičením či podkládáním uřízněte nebo ustřihněte a hlavně zabruste dlouhý špuntík v přechodu silnější části v část užší! Míček lze využít v rytmické gymnastice, vyrovnávacích, protahovacích, posilovacích a balančních cvičeních (Pilates), relaxaci, koordinaci a koncentraci pohybu, podporuje správné dýchání a lze užít pro vodní aerobik a různé vodní hry.

Můžete s ním cvičit nejen doma, ale také jej zařadit do lekcí cvičení při posilování a závěrečném strečinku.

Při cvičení s balančními pomůckami, mezi které patří i Overball, dochází k zapojování hlubokého stabilizačního svalového systému – dna pánevního, šíjových svalů, hlubokých ohýbačů krku a hlubokých svalů zádových, které spolu s břišním svalstvem fixují páteř.

Při každodenním pohybu namáháme hlavně svaly povrchové a náš hluboký stabilizační svalový systém často není dostatečně zapojován a je málo vyvinutý, nedrží správně páteř a my ji pak často přetěžujeme.

Vliv:
využíváním „balancování“ a zapojování hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalů a eliminuje zapojování svalů pomocných.

Barvy:
modrá, červená, žlutá

Rozměry:
průměr 23 cm

Max. nosnost: 100 kg
Není vhodné pro děti do 3 let – obsahuje malé části.

Neosahuje ftaláty

Původ:
Itálie